PASLANMAZ KUTU HARF

Paslanmaz Kutu Harf Üretim Serüveni; Paslanmaz kutu harfler, hammadde olarak 304 kaliteli 1 ile 2 mm kalınlığında kromdan ve montaj aparatlarında da paslanmaz malzeme kullanılarak güneşe ve korozyona karşı dayanıklılığı ön planda olması sağlanmaktadır. Plakadan projeye uygun kesim modeli lazer kesim, derz ve büküm makineleri kullanılarak paslanmaz harf oluşturulmaya başlanmaktadır. Harfin ön yüzeyi ile yan bantlar yeni teknoloji ürün olan robotlar ile birleşimi sağlanmaktadır. Ürünler LED’li ve LED’siz olarak üretilmekle birlikte alüminyum, kompozit ve ahşap zeminlere uygulama yapılmaktadır.

Niçin Paslanmaz Kutu Harf ? Çevre ve şehircilik bakanlığının çıkarmış olduğu yasa ile enerji tasarrufu hedeflenmekte olup hem ülke ekonomisine yük olan enerji giderlerini minimize etmeyi hedeflemektedir. 5 m2 floresan aydınlatmalı bir reklam panosunun aylık enerji maliyeti 100 TL yi bulurken kutu harf ve LED’li aynı ölçülerde bir reklam panosunun aylık enerji maliyeti 10 TL dir. Uzun ömürlü ve enerji tasarrufu ön planda olan kutu harf reklam panoları ile kullanıcılar mutlu, ülkemiz enerji tasarrufuna katkı sağlamaktadır.

ÇÖZÜM MERKEZİ

NEDEN BİZ.

TASARIM

Projenize başlarken ekibimiz yaratıcı, özgün ve işlevsel tasarım alternatifleri sunmaktadır.

ENTEGRE ÜRETİM TESİSİ

Üretim süreçlerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Buda bize kalite ve zaman yönetimi açısından fayda sağlamaktadır.

KONUSUNDA UZMAN PERSONEL

Üretim sürecinin doğru bir şekilde ilerlemesi personelin yetkinliği ile eş değerdir. Ekibimizi bu bilinçle oluşturmaktayız.

İNOVATİF ÇÖZÜMLER

Başladığımız her bir proje kendine özgü detaylar içerir. Bu doğrultuda projenize özgün yaratıcı çözümler üretiyoruz.

MONTAJ VE UYGULAMA

Üretimini yaptığımız ürünlerin montaj yapılacak alana nakliyesi ve uygulanması ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İşimize olan güvenimizin temelinde, şimdiye kadar memnuniyeti ile gücümüze güç katan müşterilerimiz vardır.