Biz Kimiz ?

Metal Reklam son kullanıcıdan çok bayileri üzerinden çözüm ortaklarına hizmet vermektedir. Sadece kutu harf üretiminde uzmanlaşmış kadrosu ile sektöre adeta bir ivme kazandırmıştır.

Türkiye’nin her noktasına kutu harf gönderen Metal Reklam son yıllarda müşteri portföyünü genişleterek Avrupa ülkelerine ve Irak, İran, Azerbaycan gibi birçok ülkeye de kutu harf ihracatına başlamıştır.

Metal Reklam sadece fason kutu harf imalatı hizmeti ile kalmamış kalitesi ve saygın duruşu ile çözüm ortakların vazgeçilmez bir unsuru olmayı başarmıştır.

MİSYON

Bugün olduğu gibi, gelecekte de müşterimizin memnuniyetini, beklentilerini, bize olan güven ve destekleriyle üretimlerimizi sürekli geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Her türlü kalitesiz üretimin israf olduğu bilincindeyiz. Dürüstlük ve çalışkanlık vazgeçilmez temel ilkemizdir.

VİZYON

Sahip olduğumuz modern tesislerde, bilgi ve teknolojiye yatırım yaparak, sağlık ve çevre faktörlerinden ödün vermeden, müşterimize hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler üreterek, sektörde öncü olmayı hedeflemekteyiz.

Üretim Politikamız,

Metal Reklam Harf üretiminde seçkinliği arayanlar için kaliteli ürün yelpazesi ile paslanmaz, pleksi ve alüminyum malzemeler kullanılarak, kurumsal ve özgün projelerle ürettikleri ile sektörde öncü firma olduğunu kanıtlamıştır.

Üretim ve satış sonrası hizmetlerinde, müşteri memnuniyetini önceleyen Metal Reklam; tasarım, imalat ve montaj aşamasında profesyonel ekibi ile kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Sektördeki yeni trendleri ve gelişimleri yakından takip eden Metal Reklam, Avrupa ve Orta Asya dahil olmak üzere geniş bir ihracat alanına sahiptir.

0 +
Müşterilerimiz
0 +
Devam Eden Projeler
0 +
Tamamlanan Projeler
0 +
Müşteri Memnuniyeti

KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

30 yılı aşkın süredir teknoloji ve trendleri her daim takip ederek hizmet ettiğimiz markalara pozitif değerler üretiyoruz.

Strateji
0%
Performans
0%
Planlama
0%